اخبار


برگزاری کارگاه مقاله نویسی در سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، در سومین روز از جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، کارگاه مقاله نویسی با محوریت کاهش ریسک عدم پذیرش مقالات و اشتباهات رایج در نوشتن مقالات، در سالن اجلاس سران برگزار گردید.

بخش ابتدایی کارگاه با سخنرانی دکتر Marck Jan Los آغاز گردید که به بررسی اشتباهات رایج در نگارش مقاله و انتخاب مجله پرداخت. در بخش دوم دکتر سعید قوامی، محقق برجسته ایرانی مقیم کشور کانادا، در زمینه چگونگی آماده سازی پوسترها و گراف ها برای ارائه و نرم افزار های معتبر که برای تهیه آنها اختصاص داشت، به سخنرانی پرداختند. در انتهای هر بخش از کارگاه، زمانی برای پرسش و پاسخ و تبادل نظر در نظر گرفته شده بود.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درحال برگزاری است.

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top