اخبار


رویدادهای مهم سومین روز بخش دانش آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی،دکتر محسنی، مسئول بخش دانش آموزی ستاد علوم و فناوری های سلول های بنیادی، امروز در  سومین روز از سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی باز ساختی در کنگره دانش آموزی خبر از برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی داد. نتایج این انتخابات صبح روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

همچنین وی از جمعی از دانش آموزان نخبه و جوان کشور دعوت کرد تا در مورد فعالیت های پژوهشی و تحصیل در مقطع متوسطه و چالش های آن به ارائه تجارب خود بپردازند. حاضرین این بخش از جشنواره اظهار داشتند باید تعادلی میان تحصیل و پژوهش ایجاد کرد به گونه ای که هر دو به جای حذف دیگری، مکمل هم باشند.

همچنین وی در ادامه اظهار داشت سازمان جهانی یونسکو از شورای دانش آموزی منتخب و مجلس دانش آموزی حوزه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی اعلام حمایت کرده است و آن ها را به رسمیت می شناسد.

سعید آل هاشمی، جوان ترین کارآفرین کشور و اسپانسر بخش دانش آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، کلید موفقیت خود را تلاش مستمر میدانست.

در آخر دکتر فاطمی مدیر عامل شرکت چرم Dorsa اسپانسر سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در بخش دانش آموزی حضور پیدا کرد و بزرگ ترین ابزار موفقیت در کارآفرینی و پژوهش را داشتن رویا و هدف و حرکت مستمر به سمت آن دانست.

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top