اخبار


ثبت نام رویداد استارتاپی با 45 درصد تخفیف به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی ادامه دارد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، جلسه ی کمیته اجرایی "استارتاپ ویکند سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی" در تاریخ 20 آبان ماه با حضور دکتر شکرچیان، دبیر رویداد و دیگر اعضای کادر اجرایی در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

طی این جلسه جمع بندی نهایی در رابطه  با کلیه ی برنامه ریزی های رویداد انجام شد و اعضای کادر اجرایی برای ایفای نقش خاص در روزهای برگزاری رویداد مشخص شدند.

در ادامه ی این جلسه برنامه ریزی های لازم در رابطه با پیش رویداد مجازی نیز صورت گرفت. پیش رویداد مجازی از چهارشنبه به مدت 10 روز بر روی شبکه های مجازی مربوطه بارگزاری خواهد شد. بدین ترتیب  در برنامه پیش رویدادِ مجازی، مخاطبین علاوه بر آشنایی با فرایند سه روزه رویدادِ اصلی، با نحوه ایده پردازی نیز آشنا خواهند شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد مذکور به لینک stemcellfestival.com مراجعه نمایند و تا تاریخ 25 آبان ماه از 45 درصد تخفیف ویژه جهت ثبت نام استفاده نمایند.

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top