اخبار


بهره مندی دانش آموزان حاضر در جشنواره سوم از سخنرانی اساتید دانشگاه در حوزه سلول های بنیادی

 

به گزارش روابط عمومی و  امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، کمیته دانش آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور جمعی از اعضا و به سرپرستی دکتر محسنی مدیر بخش دانش آموزی ستاد آبان ماه برگزار شد.

در این نشست دکتر محسنی به بررسی برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص بخش دانش آموزی سومین جشنواره ملی و گنکره بین المللی پرداخت و گفت: در جهت ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به دانش آموزان از همکاری دانشجویان علاقمند به این حوزه بهره خواهیم جست. مدیر بخش دانش آموزی ستاد همچنین اذعان داشت: طی هماهنگی های صورت گرفته برای این بخش مقرر شده پنل دانش آموزی در حاشیه کنگره دانش آموزی نیز برگزار شود.

دکتر محسنی همچنین گفت: طی هماهنگی به عمل آمده با هنرستان صدا وسیما، دانش آموزان علاقه مند این هنرستان در زمینه فناوری های دیجیتال با بخش دانش آموزی جشنواره همکاری خواهند داشت. همانند دومین جشنواره در این بخش از جشنوار از سخنرانی اساتید مطرح دانشگاهی در حوزه سلول های بنیادی با تکیه بر  مبانی اخلاق در پژوهش وفعالیت های دانش بنیان  بهره مند خواهیم شد. وی در ادامه بیانات خود بر نهایی نمودن محتوای برنامه این بخش تاکید داشت.

سپس سایر برنامه های اجرایی با اعضای حاضر در جلسه به بحث و مذاکره گذاشته شد.

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top