اخبار


بررسی روند پیشرفت تدارکات اجرایی جشنواره سلول های بنیادی در یکصد و شصت و سومین جلسه شورای اجرایی ستاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، یکصد و شصت و سومین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر امیرخانی دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 14 آبان ماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، دکتر امیرخانی، در ارتباط با نحوه برگزاری اجزاء مختلف این جشنواره و چگونگی روند اجرایی آن های مبنی بر تقسیم وظایف صورت گرفته توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه، مهندس مظفرزاده گزارشی از تدارکات اجرایی و روند پیش رویی بخش‌های مختلف جشنواره، آمار بازدید از وبسایت و همچنین تعداد چشمگیر ثبت نام کنندگان ارائه نمود و به تشریح وضیعت غرفه های نمایشگاه اعم از تعداد غرفه های رزرو شده و قراردادهای منعقد شده تا این تاریخ پرداخت.

سپس دکتر مرد پور مدیر بخش فن­بازار در گزارشی، روند داوری طرح های ارائه شده در این حوزه را اعلام داشت و خبر از برگزاری جلسه در راستای ارزیابی اقتصادی با حضور کارگزاران و  طرح های منتخب را داد.

در پایان دکتر محسنی، مدیر بخش دانش­آموزی به ارائه گزارشی از نحوه انجام امور اجرایی و علمی این بخش و همچنین رایزنی هایی که در این راستا با نماینده مجلس دانش­آموزی صورت گرفته پرداخت.

در خلال جلسه نیز مباحثی در خصوص روند استارتاپ و همچنین محل اسکان شرکت کنندگان جشنواره مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

 

    

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top