اخبار


برگزاری جلسه " ارزیابی فنی طرح های ارسالی به فن بازار" سومین جشنواره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، جلسه کمیته فنی "تجاری سازی و فن بازار" در تاریخ 14 آبان ماه با حضور دکتر اقدمی، دبیر علمی کنگره و دکتر مردپور، مدیر بخش فن بازار و نمایشگاه همچنین تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور به همراه اعضای کمیته اجرایی بخش فن بازار در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه، طرح های ارسالی از لحاظ فنی مورد بررسی و ارزیابی اولیه قرار گرفت و طرح های منتخب در این جلسه؛ طی نشست دیگری که از لحاظ کسب و کار اقتصادی برگزار خواهد شد، مورد ارزیابی نهایی قرار خواهند گرفت تا طرح هایی که از توجیه اقتصادی مناسبی برخوردارند در روز نشست (9 آذرماه 97 )  به سرمایه گزاران ارائه شود.

 

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top