اخبار


انتخاب پوسترهای برگزیده سومین جشنواره سلول های بنیادی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دوازدهمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر اقدمی، دکتر معدنی، دکتر مردپور، دکتر امیرخانی و تنی چند از کارشناسان و دانشجویان کادر اجرایی در تاریخ 13 آبان ماه 1397 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
طی این جلسه، از میان 236 پوستر منتخب، 10پوستر برتر در مرحله داوری اول انتخاب گردید که نهایتا با رای نهایی داوران بین المللی سه پوستر برتر جهت دریافت جایزه نقدی و سه پوستر بعدی برای اعطای گواهی برترین پوستر انتخاب خواهند شد همچنین فرم طراحی شده ی ارائه ی پوستر توسط اعضاء مورد بازبینی قرار گرفت و مقرر شد تا با مهلتی ده روزه برای نویسندگان مقالاتی که به عنوان پوستر ارائه شده اند ایمیل گردد.

در ادامه برنامه ی ورود و خروج میهمانان خارجی و نیز برنامه های مربوط به پذیرایی و گردشگری این میهمانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سپس در ارتباط با ویزای میهمانان خارجی سومین جشنواره بحث شد و لازم به ذکر است، ویزای مدعوین خارجی نهایی شده و مدعوین این کنگره بین المللی با مراجعه به کنسولگری ایران در کشور مورد اقامت خود ویزای ورود به جمهوری اسلامی ایران را دریافت خواهند کرد.

 

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top