اخبار


برگزاری دهمین جلسه کمیته اجرایی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دهمین جلسه کمیته اجرایی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر امیرخانی دبیر اجرایی جشنواره، دکتر معدنی، دکتر قمری، دکتر شریف زاد و جمعی از کارشناسان و دانشجویان برگزار گردید.

طی این جلسه مذاکراتی در خصوص نحوه هماهنگی عوامل اجرایی ستاد سلول های بنیادی، پیمانکاراجرایی و پیمانکار حمل و نقل جهت برگزاری هر چه با شکوه تر سومین جشنواره صورت پذیرفت.

در خصوص نحوه گزینش عوامل اجرایی و نکاتی که می بایست در جلسات عوامل اجرایی مورد بحث قرار بگیرد نیز تبادل نظر صورت گرفت.

در پایان تصمیم گیری های لازم در خصوص اسپانسرهای جشنواره و نحوه ی تقدیر از مهمانان خارجی مذاکراتی انجام شد. برای پیوستن به این رویداد مهم از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top