اخبار


اجرای گسترده برنامه های دانش آموزی و فن بازاردر جشنواره سوم

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، یکصد و شصتمین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 23 مهرماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، ، مهندس مظفرزاده گزارشی از مراحل پیشرفت تدارکات اجرایی بخش‌های مختلف جشنواره و آمار بازدید وبسایت جشنواره ، تعداد ثبت نام در بخش کارگاه ها و به تشریح وضیعت غرفه های نمایشگاه اعم از تعداد غرفه های رزرو شده و قراردادهای منعقد شده تا این تاریخ پرداخت را ارائه نمود.

سپس، دکتر امیرخانی دبیر اجرایی سومین جشنواره، در ارتباط با نحوه برگزاری اجزاء جشنواره سوم توضیحاتی ارائه نمود.

دکتر محسنی مدیر بخش دانش آموزی ستاد از برگزاری پیش برنامه دانش آموزی که طی دو هفته آینده با حضور و مشارکت دانش آموزان و نیز کارشناسان مسئول امور پژوهشی از سراسر کشور به منظور آموزش و توانمندی سازی آنها برگزار می شود خبر داد و گفت: برنامه ریزی ها جهت فراخوان ارسال آثار دانش آموزی در جشنواره سوم در حال انجام است وی اضافه کرد پیش بینی می شود روزانه 500 نفر از دانش آموزان از برنامه های بخش دانش آموزی بازدید نمایند.

در پایان این جلسه، خانم محبعلی زاده، به ارائه گزارشی از فرایند اجرایی برگزاری سومین فن بازار سلول های بنیادی پرداخت و از دعوت عده کثیر سرمایه گذاران شخصی، بانکها، سرمایه گذاران خطر پذیر، صندوق های پژوهشی، صندوق های سرمایه گذاری و هلدینگ های بزرگ کشور در حوزه سلامت و سلول های بنیادی خبر داد.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top