اخبار


برگزاری هشتمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، هشتمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در تاریخ 16 مهر ماه 1397 با حضور دکتر قمری، دکتر معدنی، دکتر مردپور، دکتر امیرخانی و تنی چند از کارشناسان و دانشجویان کادر اجرایی در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

طی این جلسه در خصوص کتابچه ی خلاصه مقالات و اخذ کد doi برای این کتابچه و نیز کتابچه ی برنامه ی روز کنگره بحث شد. سپس در مورد برنامه ی گردشگری و نیز برنامه های جانبی درنظرگرفته شده برای میهمانان مدعو خارجی بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه برنامه ریزی های لازم برای برگزاری سمپوزیوم ایران و فرانسه (GvHD) صورت پذیرفت. دکتر امیرخانی دبیر اجرایی جشنواره، با تاکید بر اهمیت انعکاس خبری حضور دانشمندان برتر و بنام حوزه ی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از کشور های مختلف، اذعان داشت که:" حضور چنین دانشمندانی در کنگره ی بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سال گذشته بازتاب خوبی داشته و این دانشمندان پس از برپایی کنگره، از سطح علمی و نحوه ی برنامه ریزی های اجرایی آن ابراز خرسندی نموده و علاقمندی خود را جهت همکاری های بیشتر با مراکز علمی ایران و ستاد سلول های بنیادی ابراز داشتند. وی افزود :" انعکاس خبری این بازتاب ها در میان عموم و متخصصین، امری ضروری و افتخار آفرین برای ایرانیان می باشد."

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top