اخبار


ارائه نوآوری ها و دستاوردهای جدید در حوزه سلول های بنیادی در جشنواره سوم

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 16 مهرماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، ، مهندس مظفرزاده گزارشی از مراحل پیشرفت تدارکات اجرایی بخش‌های مختلف جشنواره و آمار بازدید وبسایت جشنواره و تعداد ثبت نام در بخش کارگاه ها را ارائه نمود.

سپس، دکتر امیرخانی دبیر اجرایی سومین جشنواره، در ارتباط با نحوه برگزاری اجزاء جشنواره سوم توضیحاتی ارائه نمود و گفت: لازم است اطلاع رسانی در ارتباط با برگزاری سومین جشنواره سلول های بنیادی در سطح گسترده تری صورت پذیرد تا نوآوری ها و دستاوردهای جدید در حوزه سلول های بنیادی در اختیار جامعه قرار گیرد.

در ادامه، دکتر اقدمی دبیر علمی سومین جشنواره به ارائه گزارشی از وضعیت شرکت‌کنندگان و سخنرانان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی پرداخت. وی همچنین در ارتباط باپیشرفت تدارکات اجرایی ویزا و بلیط سخنرانان مدعو گزارشی ارائه داد.

دکتر شکرچیان مسئول بخش استارتاپ سومین جشنواره سلول های بنیادی، گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط تیم اجرایی طی هفته اخیر ارائه داد.

در انتها، مدیران بخش های مختلف جشنواره همراه با همکاران خود در بخش مربوطه در خصوص اجرای هر چه بهتر این جشنواره به برگزاری جلسات داخلی پرداختند.

                 

                         

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top