اخبار


برنامه ریزی سومین جشنواره سلول‌های بنیادی در چهارمین جلسه کمیته علمی

 به گزارش روابط عمومی و بین المللی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، چهارمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ ١٩ شهریور ماه ١٣٩٧ با حضور دکتر بقایی، دکتر معدنی،دکتر مردپور، دکتر شریف زاد، دکتر اقدمی و دکتر صیاد در محل معاونت علم و فناوریریاست جمهوری برگزار شد.

طی این جلسه در رابطه با وضعیت فعلی بلیط، اقامت و ویزای حدود ۴۰ سخنران مدعو خارجی و نیز نحوه داوری مقالات سخن به  میان آمد.

در ادامه در ارتباط با خلاصه مقالات شرکت‌کنندگان خارجی که موفق به اخذ پذیرش از کنگره بین المللی شده اند و نیز کلیه شرکت کنندگانخارجی که نیازمند اخذ ویزا می باشند بحث و گفت و گو شد و تصمیم بر این شد  تا از کمک های ستاد در جهت پیشرفت مسیر برخوردار شوند.

 طی این جلسه مقرر شد تا پيش نويس اولیه برنامه ی این کنگره بین المللی طي هفته جاري تهیه شود.

در ادامه، در رابطه با برنامه های جانبی که برای سخنرانان مدعو در نظر گرفته شده است سخن به میان آمد و مقرر شد تا از اولین  کارخانه محصولاتسلولی دارای تاییدیه GMP در خاورمیانه بازدید به عمل آید.

سپس، دکتر صياد پیشنهاد دادند تا گروه هایی چند نفره در قالب ١٠ رشته تخصصی به منظور افزایش همکاری های بین المللی علمی بیشترتنظیم شوند.

 

 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top