اخبار


چاپ مقالات برگزیده سومین جشنواره سلول های بنیادی در ژورنال معتبر EJP

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، نشست هم اندیشی با دکتر سعید قوامی محقق برجسته ایرانی مقیم کشور کانادا در تاریخ بیست و پنجم مردادماه 1397 با حضور دبیر ستاد سلول های بنیادی و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای برگزاری هرچه پربارتر سومین جشنواره سلول های بنیادی برگزار گردید.

طی گفتگوها و مباحث مطرح شده در این نشست مقرر گردید مقالات برگزیده این جشنواره پس از ویرایش توسط دکتر قوامی و پروفسور لاس در ژورنال معتبر EJP منتشر گردد.
علاقمندان جهت ارسال مقاله تا تاریخ اول شهریورماه فرصت دارند تا چکیده مقالات خود را در وب سایت جشنواره به آدرسwww.stemcellfestival.com ارسال نمایند

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top