اخبار


برگزاری جلسه هماهنگی امور مستند سازی سومین جشنواره سلول های بنیادی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی" جلسه ای در خصوص امور مستند سازی تلویزیونی رویدا های هشتگانه سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر امیرخانی و تیم مستند ساز در تاریخ 16 مرداد ماه 1397 در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

دکتر امیر خانی دبیر اجرایی سومین جشنواره سلول های بنیادی اظهار داشت: انعکاس تلاشها و فعالیت های ارزشمند فعالان حوزه سلول های بنیادی کشور در راستای برگزاری هر چه با شکوه تر جشنواره در حال پیگیری است.

لذا با توجه به اهمیت اطلاع رسانی ظرفیتهای موجود کشور در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم به منظور معرفی هر چه بهتر فعالیت های محققین و دانشمندان کشورمان در خلال برگزاری سومین جشنواره صورت پذیرفت. 

 

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top