راهنمای ارسال مقالات

    

 

مهلت ارسال مقالات:1397/04/31 

اعلام زمان نتایج داوری:1397/07/10

 

   

جهت ثبت نام و ارسال چکیده مقاله، توجه و رعایت نکات زیر الزامی است:


1. ارسال خلاصه مقاله تنها از طریق وب سایت جشنواره صورت می پذیرد. (مواردی که از طریق نمابر، پست الکترونیک و یا به صورت کاغذی ارسال شوند مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت)

2. قبل از اقدام به ارسال، لازم است در وبسایت جشنواره عضو شوید.

3. پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از طریق صفحه شخصی خود به گزینه "ارسال مقاله" وارد شوید.

4. وبسایت جشنواره به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل دستیابی است. ولی شما به عنوان نویسنده ایرانی از همان گزینه "ارسال مقاله" جهت ارسال استفاده کنید نه Abstract Submission 

خلاصه مقالات ارسالی می‌بایست حتما به زبان انگلیسی باشد.

5. قالب خلاصه مقالات ارسالی می‌بایست Original باشد، مقالات Review پذیرش نمی شوند.

6. خلاصه مقاله ارسالی باید ساختارمند باشد. بخش‌های مختلفBackground and Aim ، Methods ، Results ، Conclusion و Keywords  سه تا 6 کلمه بر اساس MeSH   Database (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/mesh/)   ارسال گردد.

7. حداکثر تعداد قابل قبول نویسندگان برای یک مقاله 15 نفر می‌باشد. 

8. وابستگی سازمانی (Affiliation) برای هر نویسنده باید به طور کامل و به صورت زیر نوشته شود:

Department/Research Center, University/Organization, City, Country

9. در تمامی انواع مقالات بیشترین حجم چکیده می‌بایست به روش کار و یافته‌های اصلی تحقیق اختصاص یابد. از نوشتن مقدمه و یا نتیجه‌گیری طولانی خودداری شود. بنابراین برای هر بخش محدودیت کلمه درنظر گرفته شده است. 

10. Background and Aim:  90 

11. Methods: 160

12. Results: 160 

13. Conclusion: 90 

14. برای نگارش تمامی اجزای اصلی خلاصه مقالات از فونت Times New Roman و سایز 11 استفاده گردد. برای سایر قسمت ها سایز 8 مورد قبول است. 

15. –در عنوان مقاله باید حرف اول تمام کلمات با حرف بزرگ درج شود. دقت شود این قانون در مورد حروف اضافه یا ربط از قبیل of, the, … صدق نمی کند. همانند نمونه زیر:

Cell-Based Therapy for Degenerative Retinal Disease

16. در مقالات کارآزمایی بالینی کد ثبت در سامانه های ثبت کارآزمایی بالینی معتبرحداقل IRCT بایستی در روش کار یا در انتهای چکیده ذکر گردد.  

 

17. در هنگام ارسال چکیده مقالات پر کردن تمام فیلدها از جمله شماره تلفن همراه ، پست الکترونیک الزامی می‌باشد. 

 

18. حتما کل چکیده مقاله (شامل عنوان ، نام نویسندگان، Affiliation، ایمیل نویسنده Correspond، Background and Aim ، Methods ، Results ، Conclusion و Keywords ) در یک فایل و در دو فرمت Word و Pdf پیوست شود. 

 

19. مسئولیت اطلاع رسانی به سایر محققین به عهده فرستنده مقاله (فرد پرزنت کننده مقاله) می‌باشد. 

 

20. مسئولیت صحت علمی و ادبی متن ارسال‌‌شده با فرد فرستنده مقاله می‌باشد. در صورت اثبات سرقت علمی، مراتب به صورت مکتوب به معاونت پژوهشی مرکز مربوطه اعلام می‌شود و محرومیت هایی برای فرد مذکور اعمال خواهد شد. ذکر نام اساتید راهنما و یا مشاور و به طور کلی تمامی نویسندگان کار تحقیقی در چکیده مقالات ارسالی ضروری است. 

 

21. از ارسال مقالاتی که پیش از این در کنگره های دیگر و یا حتی در دوره های قبلی همین کنگره ارائه شده یا به صورت مقاله کامل در مجلات پژوهشی داخلی و بین المللی به انتشار رسیده است، اکیدا خودداری نمایید. در صورت اثبات این موضوع، مراتب به صورت مکتوب به معاونت پژوهشی دانشگاه نویسنده ثبت‌کننده اعلام می‌شود.   

 

مقالات بر اساس کیفیت خلاصه مقاله، تحقیق انجام شده و نو بودن ایده مطابق چک لیست داوری انتخاب می‌شوند. 

 

22. هرگونه تصمیم‌گیری در خصوص پذیرش و نحوه ارائه مقاله بر عهده کمیته علمی کنگره است.

 

لطفا در ترتیب وارد کردن اسامی نویسندگان دقت کافی را رعایت فرمائید، چرا که انتشاراسامی دقیقا به همان صورت خواهد بود. 

 

23. در صورت پذیرش خلاصه مقاله، گواهی فقط به فرد ارائه دهنده‌ی مقاله (که قبلا در فرم ارسال مقاله مشخص شده است) تعلق خواهد گرفت.  

 

24. در صورت بروز هرگونه سؤال و یا مشکل در ارسال مقالات، از طریق ایمیل کنگره مکاتبه info@stemcell2018.com  شود. به ایمیل شما ظرف 24 ساعت کاری پاسخ داده خواهد شد. 
 

25. *در صورتی که موارد مذکور رعایت نشود، چکیده مقاله از پروسه داوری حذف خواهد شد.

 

 

 

جهت ورود به بخش ارسال مقاله کلیک کنید

 پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top