معرفی

علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی طی سال های اخیر رشد چشم گیری در دنیا یافته است و شواهد مطالعات آینده پژوهی نشان می دهد در 10 تا 20 سال آینده این حیطه از دانش جایگاه ویژه ای در طب پیدا خواهد کرد و ارزش اقتصادی آن روز به روز افزایش می یابد. از این رو کشورها بسیاری از منابع و سرمایه ی خود را به این مهم اختصاص داده اند. جمهوری اسلامی ایران طی 10 سال گذشته تجربه مطلوبی در این زمینه داشته و توانسته است در سطح مرزهای دانش حرکت و به دانش پایه این حوزه دست پیدا کند. دانش‌آموزان علاقه مند به این حوزه از دانش امیدهای آینده برای پیشرفت کشور خواهند بود. برای بخش دانش‌آموزی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی  و پزشکی باز ساختی برنامه های متنوع و جذابی توسط شاخه ی دانش‌آموزی ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی تدارک دیده شده است که بر استفاده از ظرفیت ممتاز دانش آموزان برای ترویج و بومی‌سازی این دانش در جامعه استوار است.پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top