فرایند اجرایی

به منظور تحقق اهداف سومین فن بازار ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، صاحبان ایده و فناوری ابتدا می بایست در سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس (http://stemcellfestival.com/RegPersonel.aspx ) ثبت نام نمایند، سپس وارد پنل شخصی خود شده و در قسمت "فن بازار"، طرح یا محصول خود را ثبت کنند. آخرین زمان ثبت محصول در فن بازار، اول آبان 1397 می باشد. پس از پایان مهلت ثبت نام در فن بازار، طرح ها توسط کارشناسان ارزیابی و طرح های برتر انتخاب خواهند شد. در ضمن جهت توانمندسازی شرکت کنندگان در فن بازار، نیمه اول آبان ماه کارگاه آموزشی "تجاری سازی و نحوه ارائه ایده و محصول به سرمایه-گذاران" برگزار خواهد شد. شایان ذکر است، ثبت نام در فن بازار و شرکت در کارگاه برای افراد و شرکت ها کاملاً رایگان است. فناورانی که در این کارگاه شرکت نمایند، با مفاهیم تجاری سازی و نحوه ارائه ایده و محصول خود به سرمایه گذاران آشنا خواهند شد و آمادگی خواهند داشت تا در تاریخ 9 آذر 1397 در حضور صاحبان سرمایه، صندوق های حمایت کننده از فناوران و صندوق های سرمایه-گذاری خطرپذیر بخش خصوصی و دولتی در نشست " فن بازار ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی"، محصول خود را به همراه پاورپوینت، فیلم و یا پروتوتایپ ارائه نمایند. ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، هیچ نوع منفعت مادی و یا غیر مادی از عقد قراردادها نخواهد داشت و فن‌بازار ملی صرفاً با هدف فراهم آوردن بستر تعامل سرمایه گذاران و فناوران و همچنین ترویج و توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در سطح کشور برگزار می گردد. در ذیل، خط زمان و تاریخ های مهم سومین فن بازار ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی (1397) نمایش داده شده است.

 

 


 

 پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top