معرفی کارگاه ها

 

 

 

 یکی از بخش‌های مفید و آموزشی "سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلولهاي بنيادي و پزشکي بازساختي"، کارگاه های علمی-تخصصی است که مطابق اولویت های آموزشی ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلولهای بنیادی و بر اساس نیازهای پژوهشگران و دانشجویان برنامه‌ریزی شده‌اند. 

در انتخاب عناوین این کارگاه‌ها سعی شده است بر ارتقای دانش و مهارت های ضروری علاقه‌مندان به حوزه علوم سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی توجه شود. همچنین تلاش شده است شرکت‌کنندگان در این کارگاه ها با مفاهیم کاربردی و مرز دانش آشنا شوند.

 
امیدواریم با انتخاب اساتید مجربی که برای تدریس این کارگاه‌ها در نظر گرفته شده‌اند، مخاطبین نهایت استفاده را ببرند و دانش و مهارت های کسب شده را در فعالیت های علمی و فناورانه خود کاربردی نمایند.  

 

 

 

 

 پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top